سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

​تعمیر دوربین در کرج

تعمیر دوربین در کرج – نمایندگی تعمیر دوربین عکاسی و تعمیر دوربین فیلمبرداری در کرج به مدیریت عمران قاسمی تحت نظارت تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن ؛ نیکون و سونی – تلفن تماس از سراسر ایران 62999596 ( بدون کد )
 
تعمیر دوربین عکاسی و تعمیر دوربین فیلمبرداری در کرج یکی از خدمات اصلی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر دوربین عکاسی و فیلمبرداری برند های معتبر در سراسر ایران می باشد .

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین با برخورداری از تجربه سالیان متمادی تعمیرات انواع دوربین و لنز های عکاسی ؛ اکنون چتر خدمات خود را برای ارایه خدمات و تعمیرات دوربین در شهر کرج نیز گسترش داده است .
ما توزیع کننده و تأمین کننده عمده طیف وسیعی از تجهیزات عکاسی و لوازم جانبی عکاسی و نورپردازی در استان البرز و شهر کرج هستیم . ما  با داشتن نمایشگاه و فروشگاه دایمی دوربین ؛ یکی از با تجربه ترین مراکز فروش و ارایه خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین در سراسر کشور را بنا نهاده ایم و اینک با تجربه دیرینه خود ، همچنان تلاش می کنیم تا با ترکیبی از آخرین فن آوری و محصولات ، بهترین کار را ارایه داده و  طیف گسترده ای از افراد حرفه ای و یا حتی آماتور در زمینه عکاسی را تحت پوشش خدمات تعمیر دوربین در شهر کرج و استان البرز قرار دهیم .

در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ؛  ما تعمیر و سرویس دوربین ، لنزها و کلیه لوازم جانبی آن را برای همه مارک ها ارائه می دهیم. ما یک مرکز خدمات مجاز لنز های  سیگما ، کانن ؛ نیکون و سونی و ... هستیم که می توانیم هر مشکلی را که با این لنز ها مواجه هستید تشخیص دهیم. ما در تعمیرگاه خود، یک تیم از تکنسین های آموزش دیده حرفه ای داریم که هر ساله در معتبر ترین مراکز تعمیر و سرویس ژاپن آموزش تعمیر می بینند و می توانند انواع تعمیرات لنز و دوربین و حتی در صورت نیاز انواع تعمیرات فوری انجام دهند.

ما تمامی لنز ها و دوربین های عکاسی آماتور و حرفه ای را تعمیر می کنیم .
کاری که ما انجام می دهیم
 
شما می توانید برای همه تعمیرات و سرویس دوربین دیجیتال خود ، از جمله انواع لنزها ، به ما مراجعه کنید. لنزهای مدرن امروزی پیشرفته تر از لنزهای سنتی هستند ، بنابراین باید با دقت و تخصص زیادی آنها را باید کنترل نمود .

برای اطمینان از عدم ورود گرد و غبار به لنز و دوربین ، انجام خدمات دوربین و لنز اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و اگر شما تصور می کنید که گرد و غبار به درون بدنه لنز یا دوربین عکاسی شما وارد شده است ، باید به تعمیرگاه مرکزی دوربین دیجیتال ما مراجعه کرده و آن را برای دریافت خدمات سرویس ارایه نمایید .  

ورود گرد و غبار و شن و ماسه از جمله مهمترین عواملی است که کیفیت تصویر دوربین عکاسی شما را به مقدار زیادی تحت تاثیر قرار می دهد .
ما برای اطمینان از بالاترین کیفیت خدمات ؛ به جزئیات بسیار زیادی در تعمیر دوربین و لنز توجه می کنیم و پیچیدگی روند تعمیر با توجه به امکانات موجود در بخش فنی این تعمیرگاه ؛ مشکلی نخواهد بود زیرا ما بهترین تکنسین های شاغل در این صنعت را داریم که با ما کار می کنند.
 
ما از شما دعوت می کنیم تا با بازدید از بخش های مختلف این وبسایت ؛ از مجموعه خدمات ما آگاهی یابید زیرا  قیمت ما برای تعمیرات و سرویس منصفانه و مقرون به صرفه است ، بنابراین با خدمات عالی می توانید از کیفیت اطمینان داشته باشید.
 
تعمیر لنز دوربین با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و تکنسین های ماهر انجام می شود که به طور مداوم یادگیری خود را مطابق با آخرین نوآوری در صنعت عکاسی ارتقا می دهند ، بنابراین ما طیف کاملی از خدمات مورد نیاز عکاسان حرفه ای امروز را پوشش می دهیم! ما تجهیزات آزمایش با کیفیت عالی و دارای درجه بندی صنعتی برای انجام کالیبراسیون دقیق دوربین دیجیتال و لنزهای شما داریم و کاملاً مجهز هستیم تا سطح خدمات را فراتر از انتظارات خود ببریم.
ما از کلیه تولیدکنندگان اصلی در تعمیرگاه دوربین دیجیتال ؛ از جمله سونی ، نیکون ، پاناسونیک ، فوجی فیلم ، کانن و ... پشتیبانی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر دوربین دیجیتال ، با ما در تماس باشید!
 
    تعمیر / سرویس دوربین - تمیز کردن سنسور ، سرویس عمومی بدنه ، تعمیر فلش ، تعویض شاتر ، تعویض برد اصلی ، تعویض سنسور
    تعمیر / سرویس لنزها - تمیز کردن عمومی لنزها ، کالیبراسیون فوکوس ، تمیز کردن و از بین بردن قارچ ها از قسمت های داخلی لنز ، تعویض دیافراگم ، تعمیر مجدد ،  تعمیر بزرگنمایی
    تعمیر نور سریع - تعویض لوله فلش ، تعویض برد اصلی ، تعویض کفشک فلاش
    تعمیر  Gopro- تعویض LCD ، تعمیر / تعویض صفحه
    خرید دوربین / لنز کارکرده