سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

نمایندگی دوربین نیکون

نمایندگی فروش دوربین نیکون

دوربین‌های نیکون طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند و جزو پرطرفدارترین و دوربین‌های عکاسی هستند.
همچنین دوربین‌های نیکون از ویژگی‌های زیادی برخوردارند که عبارتند از: فوکوس خودکار، کیفیت بالای تصاویر، مقرون به صرفه بودن و…
​​​​​​​نیکون که زمانی پیشگام در دوربین‌های SLR و DSLR بود، حال روی مجموعه دوربین‌های بدون آینه خود با مدل‌های بیشتر و متناسب با بودجه و سطوح مختلف تجربه، سرمایه گذاری می‌کند.
نمایندگی دوربین نیکون در تهران (ایده آل دوربین) که به مدیریت جناب عمران قاسمی می‌باشد، از جمله مراکزی است که به شما عزیزان در زمان خرید دوربین، مشاوره رایگان می‌دهد. 
در صورتی که شما عزیزان دوربین کارکرده خریداری کرده باشید؛ نمایندگی فروش دوربین نیکون در ایران دوربین شما را به لحاظ سلامت سنسور دوربین نیکون، تعداد شات دوربین، بررسی فوکوس دوربین ولز با دستگاه‌های به روز دنیا، بررسی کلیه ارور کدها از طریق نرم افزار در جهت تایید اصالت و سلامت دوربین نیکون شما عزیزان به صورت رایگان انجام می‌شود که این بزرگ‌ترین مزیت نمایندگی دوربین نیکون در تهران است. 
همچنین ایده آل دوربین امکان تعمیر دوربین در محل نیز دارد.

درخواست تعمیر در محل

نمایندگی اصلی دوربین نیکون در تهران

ایده آل دوربین در حالیکه به عنوان نمایندگی خدمات دوربین کانن مشغول به فعالیت است، جهت ارتقای سطح کیفی و افزایش گستره مخاطبان عکاس خود اقدام به دریافت دومین نمایندگی خدمات پس از فروش خود از کمپانی بزرگ NIKON نمود. 
نمایندگی دوربین عکاسی نیکون در تهران ضمن آموزش عکاسی و تعمیرات دوربین نیکون، به عنوان نمایندگی رسمی، خدمات پس از فروش دوربین نیکون را نیز ارائه می‌دهد.
نمایندگی اصلی دوربین نیکون در تهران متعلق به سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین ایده آل دوربین به مدیریت جناب عمران قاسمی است.
نمایندگی رسمی دوربین نیکون انواع خدمات مورد نیاز برای فیلمبرداری و عکاسی با دوربین‌های نیکون به همراه فروش، آموزش، تعمیرات و بیمه دوربین‌های نیکون را برای عکاسان فراهم می‌کند.
همچنین این مجموعه با برخورداری از سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش دوربین‌های عکاسی نیکون؛ اکنون به عنوان بزرگ‌ترین نماینده رسمی دوربین نیکون در ایران مطرح می‌باشد.​​​​​​​

نمایندگی دوربین نیکون در ایران

یکی از بهترین خدمات ایده آل دوربین، آموزش رایگان عکاسی و کار با دوربین است، به همین جهت به شما خریداران عزیز توصیه می‌شود دوربین خود را با گارانتی ایده آل دوربین تهیه کنید تا بتوانید در دو جلسه آموزش رایگان توسط اساتید مجرب شرکت کنید.
گارانتی دوربین نیکون 24 ماهه می‌باشد و در این زمان اگر دوربین شما نیاز به سرویس و آپدیت یا مواردی که شامل گارانتی می‌باشد (طبق مندرجات کارت گارانتی) داشته باشد، به صورت رایگان توسط نمایندگی انجام می‌پذیرد.

لازم به ذکر است که ایده آل دوربین (نمایندگی دوربین نیکون در ایران)؛ از کارشناسان خبره خود در بخش فروش دوربین نیکون استفاده کرده است که این افراد با استفاده از دانش و آگاهی نسبت به فناوری به کار رفته در دوربین‌ها؛ بهترین مشاوره را در جهت خرید دوربین، تنظیمات دوربین، آپدیت دوربین و… به شما عزیزان می‌دهد.
جهت مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید با شماره 62999596 تماس بگیرید و یا در تلگرام 09367386026 با ما در ارتباط باشید.

تماس مستقیم

نمایندگی خدمات دوربین نیکون​​​​​​​

خدمات نمایندگی دوربین نیکون در تهران (ایده آل دوربین) دارای خدمات در حوزه فروش تمامی دوربین‌های عکاسی نیکون، دوربین‌های فیلمبرداری نیکون و همچنین بررسی و تعمیر دوربین از لحاظ سلامت  سنسور دوربین نیکون (پیکسل  سوخته و یا نداشتن لیزر) ،تعداد شاتر دوربین و… نیز می‌باشد.
شما عزیزان می‌توانید برای تعمیر دوربین خود به شعبه مرکزی نمایندگی دوربین نیکون در تهران مراجعه نمایید؛ چرا که کلیه خدمات قابل ارائه در نمایندگی خدمات دوربین نیکون به دلیل اطمینان از سطح بالای مهارت و کاردانی کارشناسان، دارای ضمانت و گارانتی است.
نمایندگی خدمات دوربین نیکون در تهران (ایده آل دوربین) با ارائه رایگان آخرین اطلاعات در رابطه با فناوری و ویژگی‌های جدید موجود در جدیدترین محصولات ساخت نمایندگی دوربین نیکون به شما عزیزان کمک می‌کند تا دوربین دلخواه خود را با اطمینان خاطر خریداری کنید.
از جمله خدمات نمایندگی دوربین نیکون در ایران عبارتند از:

1. استخدام برترین کارشناسان در واحدهای مختلف نمایندگی نیکون
2. خدمات براساس استانداردهای جهانی
3. استفاده از ابزارآلات و تجهیزات و امکانات روز 
4. احترام به حقوق مشتریان گرامی
5. در اختیار داشتن آرشیوی جامع از قطعات اورجینال
6. اخذ هزینه مناسب از مشتری 
7. توانایی تعمیر و ترمیم دستگاه‌هایی که مراکز دیگر غیر قابل تعمیر دانسته‌اند

پرسش‌های متداول

تماس با نمایندگی دوربین نیکون

نمایندگی دوربین نیکون در تهران (ایده آل دوربین) که به مدیریت جناب عمران قاسمی می‌باشد، از جمله مراکزی است که به شما عزیزان در زمان خرید دوربین، مشاوره رایگان می‌دهد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

از شنبه تا پنجشنبه

62999596​​​​​​​

تماس مستقیم