سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

صفحه اصلی
درباره ما
تماس با ما

​نمایندگی دوربین کانن

نمایندگی فروش دوربین کانن

دوربین‌های کانن جزو پرطرفدارترین و مشهورترین دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری  هستند (مقر اصلی این شرکت درشهرتوکیو در کشور ژاپن می‌باشد که فعالیت رسمی خود را از سال 1930 به صورت رسمی آغاز کرد). برند کانن به دلیل کیفیت بالای دوربین‌های خود، جزو پرفروش‌ترین دوربین‌‌ها میان عکاسان نیز محسوب می‌شود.
از ویژگی‌هایی که دوربین‌های کانن Canon دارند، فوکوس خودکار عالی، کیفیت تصویر بالا و همچنین مقرون به صرفه بودن این برند است؛ به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.
نمایندگی دوربین کانن در تهران (ایده آل دوربین) که به مدیریت جناب عمران قاسمی می‌باشد، از جمله مراکزی است که با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری محور، به  شما عزیزان در زمان خرید دوربین مشاوره رایگان داده و همچنین در صورتی که دوربین کارکرده خریداری کنید، دوربین شما را به لحاظ سلامت سنسور دوربین کانن (پیکسل سوخته و یا نداشتن لیزر)، تعداد شاتر دوربین، چک کردن فوکوس دوربین و لنز با دستگاه‌های به روز دنیا جهت تایید اصالت و سلامت دوربین به صورت رایگان بررسی می‌کند. همچنین این مجموعه جزو مجهزترین و بروزترین ابزار آلات و تجهیزات و نرم افزارهای به روز جهت تعمیر دوربین کانن و تعمیر لنز دوربین کانن می‌باشد.
از آنجا که نمایندگی فروش دوربین کانن مشخصات و ویژگی‌های منحصر به فرد خودش را دارد، موجب شده است تا جزو بهترین نمایندگی دوربین کانن در ایران باشد و از سایر رقبا متمایز باشد. 

نمایندگی دوربین کانن در ایران

نمایندگی دوربین کانن طبق اعلام کمپانی، بهترین دوربین‌های کانن سال 2023 را در مدل‌های DSLR و دوربین‌های بدون آینه کانن یا همان Mirroless و همچنین دوربین‌های کانن سری Compact معرفی می‌کند.
بعد از فروش دوربین در نمایندگی اصلی دوربین کانن (ایده آل دوربین) یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوعات خدمات پس از فروش نمایندگی دوربین کانن است. 
یکی از بهترین خدمات ایده آل دوربین آموزش رایگان عکاسی و کار با دوربین است. از این رو به شما خریداران توصیه می‌شود دوربین خود را با گارانتی ایده آل دوربین تهیه کنید تا بتوانید در دو جلسه آموزش رایگان توسط اساتید مجرب شرکت کنید.
ایده آل دوربین (نمایندگی دوربین کانن در ایران)؛ از کارشناسان خبره خود در بخش فروش دوربین کانن استفاده کرده است که این افراد با استفاده از دانش و آگاهی نسبت به فناوری به کار رفته در دوربین‌ها؛ بهترین مشاوره را در جهت خرید، تنظیمات، آپدیت و همچنین در صورت نیاز تعمیرات دوربین به شما عزیزان می‌دهد.
جهت مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید با شماره 62999596 تماس بگیرید. 

نمایندگی خدمات دوربین کانن 

نمایندگی دوربین کانن در ایران (ایده آل دوربین) دارای خدمات در حوزه فروش تمامی دوربین‌های عکاسی کانن، دوربین‌های فیلمبرداری کانن و همچنین تعمیر نیز می‌باشد.
شما عزیزان می‌توانید برای تعمیر دوربین خود به شعبه مرکزی نمایندگی دوربین کانن در تهران مراجعه نمایید؛ چرا که کلیه خدمات قابل ارائه در نمایندگی رسمی دوربین کانن به دلیل اطمینان از سطح بالای مهارت و کاردانی کارشناسان، دارای ضمانت و گارانتی است.
نمایندگی خدمات دوربین کانن (ایده آل دوربین) با ارائه رایگان آخرین اطلاعات در رابطه با فناوری و ویژگی‌های جدید موجود در جدیدترین محصولات ساخت نمایندگی دوربین کانن به شما عزیزان کمک می‌کند تا دوربین دلخواه خود را با اطمینان خاطر خریداری کنید.
از جمله خدمات نمایندگی دوربین کانن در تهران عبارتند از:
1. احترام به حقوق مشتریان گرامی
2. اخذ هزینه مناسب از مشتری 
3. خدمات براساس استانداردهای جهانی
4. استفاده از ابزار آلات و تجهیزات و امکانات روز 
5. در اختیار داشتن آرشیوی جامع از قطعات اورجینال
6. استخدام برترین کارشناسان در واحدهای مختلف نمایندگی کانن 
7. توانایی تعمیر و ترمیم دستگاه‌هایی که مراکز دیگر غیر قابل تعمیر دانسته‌اند​​​​​​​.

​​​​​

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

نمایندگی اصلی دوربین کانن در ایران


​​​​​​​نمایندگی اصلی دوربین کانن در ایران متعلق به سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین ایده آل دوربین مدیریت جناب عمران قاسمی است.

نمایندگی رسمی دوربین کانن انواع خدمات مورد نیاز برای فیلمبرداری و عکاسی با دوربین‌های کانن به همراه تعمیرات، فروش، آموزش و بیمه دوربین‌های کانن را برای عکاسان فراهم می‌کند.

تماس با نمایندگی دوربین کانن

ایده آل دوربین با برخورداری از سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری کانن؛ اکنون به عنوان بزرگ‌ترین نماینده رسمی دوربین کانن در ایران مطرح می‌باشد.
​​​​​​​جهت مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید با شماره 62999596 تماس بگیرید.

از شنبه تا پنجشنبه

62999596​​​​​​​

تماس با ما