سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

​نمایندگی تعمیر میکروفون بویا Boya
تعمیر میکروفون Boya در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین
تعمیر میکروفون Boya در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی
تلفن تماس در استان تهران 1438 ( بدون کد ) – تلفن تماس از سایر استان ها : 66749494-021

کمپانی بویا ( Boya  ) یکی از شرکت های معتبر در زمینه لوازم جانبی عکاسی و فیلمبرداری است و محصولات میکروفون بویا ( Boya ) در بین محتوانویسان اینترنتی به شهرت بسیار زیادی دست یافته اند.

کمپانی Boya محصولات میکروفون و تجهیزات صدا برداری را در دو گروه عمده به تولید می رساند .
1-    انواع میکروفون برای دوربین های عکاسی و فیلمبرداری
2-    میکروفون های مخصوص صدابرداری با موبایل

کمپانی بویا Boya دارای تعداد زیادی از محصولات صدابرداری برای استفاده به همراه دوربین های عکاسی و فیلمبرداری است و کاربران حرفه ای شاغل در زمینه تولید محتوا و یا حتی فیلمبرداران حرفه ای که تمایل به انجام صدا برداری سر صحنه را دارند ، قادر خواهند بود تا از این محصولات استفاده نمایند . محصولات میکروفون بویا Boya برای استفاده به همراه انواع دوربین های عکاسی و فیلمبرداری از برند های Canon , Nikon و Sony به بازار ارایه می شوند. 

انواع میکروفون های بویا ( Boya ) دارای فناوری پیچیده ای در تولید و طراحی هستند و در صورت آسیب دیدن یا از کار افتادن بخشی از مدار صدا برداری این سیستم ها ، کلیت دستگاه از کار افتاده و دستگاه قابل استفاده نخواهد بود . این سیستم های صدابرداری کوچک دستگاه هایی با فناوری روز می باشند و از این جهت ، تعمیر هر مدل از میکروفون های بویا Boya نیازمند دانش تخصصی و فناوری مخصوص به خود می باشد .

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان اولین مرجع ارایه خدمات تعمیر و سرویس سیستم های عکاسی و فیلمبرداری ، خدمات ویژه تعمیر انواع میکروفون های Boya  را نیز ارایه می دهد . در صورتی که شما دارای هر یک از سیستم های صدابرداری با میکروفون بویا ( Boya) هستید و سیستم شما نیاز به تعمیر دارد ؛ به سازمان ایده آل دوربین مراجعه نموده و تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارید .