سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

تعمیر خرابی و تصویر نداشتن ال سی دی دوربین عکاسی
( کانن - نیکون - سونی )

دوربین‌ها وسایل الکترونیکی بسیار کوچک با فناوری سطح بالا و  بسیار محکمی هستند و به طور کلی LCD به و سایر بخشهای آنها ،  بخشی از بسیاری از اجزای جدایی‌ناپذیرند که به یکدیگر متصل میباشند. به همین دلیل، احتمال زیادی وجود دارد که در دوربین شما به جز مانیتور ال سی دی ، چیزهای دیگری شکسته شده باشد که فقط یک متخصص آموزش دیده می تواند به راحتی آنها را تشخیص  داده و عیب آنها را رفع کند. همچنین، داشتن قطعات یدکی در دسترس برای مصرف کننده معمولی منطقی به نظر نمی رسد، زیرا هزینه های تعویض قطعات دوربین ها متناسب با قیمت فروش آنها نیست.
یک تعمیر بسیار رایج دوربین که امروزه انجام می شود، صرف نظر از نوع یا سازنده، تعویض صفحه نمایش LCD (نمایشگر کریستال مایع) است. در ابتدای این راهنما باید به چند نکته تاکید شود. اگر بخواهید برای جایگزینی LCD بدون دانش و تجربه مناسب اقدام نمایید ، انجام این کر می تواند بسیار دشوار و گاهی خطرناک باشد. جدا کردن وسایل الکترونیکی و دیدن نحوه عملکرد آنها می تواند برای برخی سرگرم کننده باشد، اما به راحتی می تواند منجر به آسیب بیشتر و تعمیرات بسیار پرهزینه تر شود. از هر 10 بار، 9 بار، هنگامی که یک LCD در حال تعویض است، به دلیل آسیبی که احتمالاً در اثر نوعی ضربه (از افتادن و غیره) ایجاد شده است، این قطعه ممکن است از نظر فیزیکی شکسته می شود.
علاوه بر این، امکانات تعمیر دوربین نیاز به تجهیزات تست، کالیبراسیون و تنظیمات لازم برای عملکرد کامل دوربین ها دارد. انجام دادن فرایند تعمیرات دوربین در منزل یا هر محیط غیر حرفه ای دیگر یک کار بسیار خطرناک است.
اولین چیزهایی که برای تعمیر  صفحه ال سی دی و نمایشگر دوربین شما لازم هستند ، قطعات و ابزار لازم برای انجام درست این کار است. واضح است که قطعه مورد نیاز یک LCD جایگزین است. باید برای آن مدل و مدل خاص باشد. این تضمین می کند که اتصالات در یک راستا قرار می گیرند و به درستی جا می شوند.
اهمیت تعمیر نمایشگر دوربین

در حقیقت نمایشگر دوربین به عنوان رابط میان کاربر و دوربین است. در درون دوربین عکاسی شما صفحه نمایش ال سی دی دوربین اهمیت فوق العاده زیادی  دارد که با بروز هرگونه مشکل در بخشهای مختلف آن ، عملکرد سایر بخشها نیز تحت تاثیر بسیار زیادی قرار می گیرند. به همین دلیل ، مانیتور یا همان صفحه ال سی دی دوربین شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ناگفته پیداست نمایشگر ال سی دی دوربین تمام تصاویر ،فیلم ها ، تنظیمات و دسترسی به بخشهای مختلف از فناوری دوربین را در اختیار شما قرار می دهد و بدون آن شما تقریبا هیچ کاری نمی توانید با دوربین عکاسی گران قیمت خود انجام دهید .

با خراب شدن و از دست رفتن تصویر صفحه نمایش ال سی دی دوربین ، هیچ تصویری از قاب دوربین بیرون نخوهد آمد . در نتیجه عکاس  در اولین فرصت به دنبال مرکزی معتبر و استاندارد خواهد بود تا بتواند تعمیر نمایشگر دوربین کانن خود را با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهد.

روش تعمیر نمایشگر دوربین

در واحد تعمیرات دوربین کانن متخصصان ما ، به طور کاملا اختصاصی بخشی را به تعمیر و ترمیم نمایشگر ال سی دی یا همان مانیتور دوربینهای عکاسی اختصاص داده اند. تکنسین های حاضر در این بخش ،  افرادی مجرب و متعهد هستند که با برخورداری از آموزشهای تخصصی نمایندگی تعمیرات دوربین های عکاسی ، این قابلیت را دارند که هر گونه ایراد در تصویر صفحه ال سی دی دوربین شما را تشخیص داده و در سریعترین زمان نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.

  در تعمیرگاه مرکزی دوربین این بخش یکی از مجهزترین و به روزترین قسمت ها برای تعمیرات دوربین است که مجهز به دستگاه های بسیر پیشرفته ای بوده و  به راحتی می تواند علت خرابی به وجود آمده را پیدا کند  و برای تعمیر بازگرداندن تصویر به صفحه ال سی دی دوربین شما بهترین راه حل را انتخاب کند.

تکنسین های ما در مرکز تعمیر نمایشگر و ال سی دی دوربین های عکاسی با برخورداری از فناوری های روز دنیا به نسبت به تعمیر و رفع عیب از انواع ال سی دی و نمایشگر دوربین های عکاسی کانن ، نیکون ، سونی ، فوجی فیلم و ... آگاهی دارند  به همین دلیل است که ما به راحتی می توانیم اعلام نماییم که یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تعمیرات ال سی دی دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در سراسر ایران را در اختیار داریم و به همین دلیل برای تمامی تعمیرات خود در این واحد سه ماه ضمانت نامه رایگان صادر می نماییم .

در واحد تعمیر نمایشگر ، مانیتور و صفحه ال سی دی دوربین های عکاسی ،  آنچه که ما در رابطه با ارایه خدمات به شما انجام می دهیم ارایه  مجموعه ای از بهترین و جامع ترین خدمات همگام با استاندارد های روز جهان است و به جرات می توانیم ادعا کنیم که کمتر مرکز تعمیر دوربین در سراسر ایران از امکاناتی شبیه به این برخوردار می باشد. . ازجمله این خدمات می توان به استفاده از قطعات اصل و اورجینال اشاره کرد که کاربر را مطمئن می سازد که اگر تعویض هر قطعه ای از دوربین ضرورت داشته باشد، بی شک از قطعه اصل و شرکتی برای جایگزینی استفاده خواهد شد. به علاوه در این مرکز  تعمیر و سرویس دقیق و سریع نمایشگر های دوربین کانن با ارائه گارانتی همراه خواهد بود.

پرسش‌های متداول

کلمات کلیدی : صفحه ال سی دی دوربین ، خرابی تصویر ال سی دی دوربین ، سیاه شدن تصویر ال سی دی دوربین ، تعمیر صفحه ال سی دی دوربین ، تعمیر مانیتور دوربین عکاسی ، چرا ال سی دی دوربین تصویر ندارد ؟ رفع مشکل تصویر نداشتن ال سی دی دوربین ، نمایندگی تعمیر ال سی دی دوربین ، تعمیرات ال سی دی دوربین ، هزینه تعمیر ال سی دی دوربین ، قیمت ال سی دی دوربین کانن