سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی

تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی در نمایندگی دوربین سونی به مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس 62999596-021 نشانی تهران خیابان جمهوری – خیابان رازی کوچه یاسمن پلاک 1

تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی یکی از مهم‌ترین بخش‌های موجود در نمایندگی دوربین سونی در ایران به شمار می‌آید. دوربین هالی فیلمبرداری سونی با برخورداری از طیف گسترده محصولات قابل ارایه برای انجام انواع فیلمبرداری‌های حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای یکی از پر استقبال‌ترین محصولات کمپانی سونی به شمار می‌آیند. در نمایندگی دوربین سونی و در بخش ارائه خدمات پس از فروش بر آن شده‌ایم تا علاوه بر ارائه خدمات در رابطه با انواع تعمیر دوربین هندی کم سونی؛ تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی را نیز در بعنوان یک بخش بسیار مهم از خدمات پس از فروش محصولات دوربین سونی در ایران؛ مورد توجه قرار دهیم.


تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی آبخورده
آبخوردگی دوربین فیلمبرداری و فرو افتادن دوربین در درون آب یکی از حوادث ناگواری است که در صورت بروز موجب از کار افتادن تمامی بخش‌های دوربین می‌شود. به طور خاص در رابطه با دوربین‌های فیلمبرداری سونی؛ فرو افتادن دوربین در آب و یا نفوذ آب و رطوبت به درون قسمت‌های الکترونیکی دوربین به طور کلی موجب از کار افتادن بخش‌های مکانیکی و الکترونیکی دوربین شده و خاموش شدن دوربین به صورت دائم یکی از اولین نتایج فرو افتادن دوربین در آب خواهد بود.
در بخش تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی و در نمایندگی دوربین سونی در تهران، ما از امکانات لازم برای تعمیر دوربین فیلمبرداری آبخورده، برخوردار هستیم. تیم تکنسین‌های حاضر در این بخش، دانش فنی لازم برای روشن کردن هر نوع دوربین فیلمبرداری سونی که دچار نفوذ رطوبت شده باشد برخوردار هستند.
تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی شن خورده
فرو افتادن دوربین فیلمبرداری سونی در درون شن و گرد و خاک (زمان های فیلمبرداری در ساحل) نفوذ شن و گرد و غبار به درون بخش‌های داخلی دوربین فیلمبرداری سونی یا هر گونه نفوذ گرد و غبار به بخش‌های داخلی دوربین فیلمبرداری موجب از کار افتادن قسمت‌های مکانیکی دوربین می‌شود. در واقع شن و گرد و غبار در کنار نفوذ رطوبت از اصلی‌ترین دشمنان دوربین‌های فیلمبرداری سونی می‌‎باشند که بلافاصله بخش‌های مکانیکی دوربین فیلمبرداری را مورد تهدید قرار داده و موجب از کار افتادن آن‌ها می‌شوند.
در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی؛ دوربین‌های شن خورده را پس از دریافت مورد بازبینی کارشناسی قرار داده و بعد از خارج نمودن هرگونه شن و گرد و غبار، بخش‌های مکانیکی آسیب دیده را با قطعات اصلی و اورجینال شرکتی تعویض نموده و دوربین را مجددا به چرخه کار و زندگی باز می‌گردانیم.
تعمیر دوربین فیلمبرداری ضربه خورده
ضربه خوردن دوربین فیلمبرداری سونی در طول زمان‌های کار با آن و یا در طول زمان فیلمبرداری از صحنه‌های پرتحرک، یک آسیب رایج و شایع است که به میزان زیادی موجب خرابی دوربین می‌شود. ضربه به قسمت‌های خارجی بدنه دوربین فیلمبرداری سونی، کلیدها و کنترل‌های موجود بر روی بدنه دوربین را از کار انداخته و در بسیاری از موارد تصویر از روی صفحه ال سی دی دوربین قطع می‌شود. کلیدها و کنترل‌های موجود بر روی بدنه دوربین فیلمبرداری سونی، بخش‌هایی بسیار ظریف و حساس هستند و در قسمت‌های درونی دوربین فیلمبرداری، مدارهای الکترونیکی بسیار زیادی برای عملکرد صحیح هر یک از این کلیدها و کنترل‌ها طراحی شده‌اند.
همچنین شکستگی بدنه دوربین فیلمبرداری موجب می‌شود تا این ابزار در برابر نفوذ رطوبت، شن و گرد و غبار و سایر عوامل محیطی نیز به شدت آسیب پذیر باشد. بنابراین ترمیم بدنه شکسته شده یک دوربین فیلمبرداری اهمیت فوق العاده زیادی دارد و با توجه به حساسیت قطعات مورد نیاز برای تعمیر بدنه دوربین‌های فیلمبرداری سونی، استفاده از قطعات اصلی شرکت سونی برای تعمیر بدنه یک دوربین فیلمبرداری سونی اهمیت فوق العاده زیادی دارد.
تعمیر سنسور دوربین فیلمبرداری سونی
بدون شک سنسور قلب یک دوربین فیلمبرداری است و بدون وجود یک سنسور در بهترین وضعیت، فیلمبرداری‌های انجام شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهند بود. سنسور دوربین وظیفه دریافت نور و ثبت تصاویر در هر یک از موقعیت‌های فیلمبرداری را بر عهده دارد. سنسور دوربین فیلمبرداری به مرور زمان و یا گاهی در اثر عوامل محیطی و فنی دچار آسیب می‌شود.
به عنوان مثال آسیب دیدن سنسور دوربین در اثر برخورد پرتوهای شدید نور لیزر یا داغ شدن سنسور بر اثر برخورد تابش شدید اشعه خورشید، بروز لکه یا گرد و غبار بر روی سنسور و هر گونه عامل خارجی که موجب افت کیفیت سنسور یک دوربین فیلمبرداری می‌شوند، آسیب‌های شدید را در کارایی کلی دوربین به وجود آورده و نیاز به تعمیر دوربین فیلمبرداری را ضروری می‌نماید.
تعمیر یا تعویض سنسور دوربین فیلمبرداری سونی، یکی از تعمیرات بسیار تخصصی است که در نمایندگی دوربین سونی در ایران صورت می‌پذیرد. سنسور دوربین فیلمبرداری سونی به سبب برخورداری از بالاترین و پیشرفته‌ترین فناوری مورد استفاده در تولید سنسورهای سونی، یک قطعه الکترونیکی بسیار پیچیده است و تعمیر یا تعویض آن نیز به حجم بالایی از امکانات و دانش فنی نیاز دارد. در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی، ما تمامی امکانات لازم برای تعمیر یا تعویض سنسور دوربین‌های فیلمبرداری سونی را در اختیار داریم.
تعمیر شاتر دوربین فیلمبرداری سونی

شاتر دوربین فیلمبرداری سونی نیز یک قطعه بسیار حساس است و در بسیاری از موارد به سبب برخورداری از عملکردهای مکانیکی، دچار آسیب به مرور زمان می‌شود. شاتر دوربین با وظیفه تنظیم زمان ورود نور به درون دوربین و سنسور، یک قطعه بسیار مهم و کمیاب است.
در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی، تعویض شاتر دوربین فیلمبرداری تنها با استفاده از قطعات تولید شده در کمپانی بزرگ سونی صورت می‌پذیرد.

تعمیر بورد اصلی دوربین فیلمبرداری سونی
بورد اصلی یا motherboard دوربین فیلمبرداری سونی، یک قطعه الکترونیکی با ساختاری بسیار پیشرفته و پیچیده است. تنظیم عملکرد تمامی بخش‌های داخلی یک دوربین فیلمبرداری سونی بر اساس طراحی مشخص شده بر روی بورد اصلی آن صورت می‌پذیرد. بورد اصلی دوربین فیلمبرداری در اثر عوامل مختلف از قبیل نوسانات برق و جریان‌های الکتریکی، تاثیرات میدان‌های مغناطیسی، یا سایر عوامل فنی و محیطی که پیش از این ذکر شدند، دچار آسیب می‌شود.
تعمیر بورد اصلی دوربین فیلمبرداری سونی نیز در این مجموعه صورت می‌پذیرد و بعد از تعمیر بورد اصلی دوربین فیلمبرداری سونی، این دوربین همانند روز اول به کار و زندگی عادی خود باز می‌گرد .
تعمیر هارد دوربین فیلمبرداری سونی
در بسیاری از دوربین‌های فیلمبرداری سونی که امروزه در بازار وجود دارند، از یک هارد دیسک به عنوان حافظه داخلی دوربین فیلمبرداری استفاده می‌شود. هارد دیسک دوربین‌های فیلمبرداری نیز همانند تمامی هارد دیسک‌های دیگر در معرض اسیب ناشی از ضربه یا نوسانات جریان هال الکترونیکی قرار دارند و از دست رفتن اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک دوربین فیلمبرداری سونی، یکی از اولین آسیب‌هایی است که ضررهای اقتصادی بسیار زیادی را برای فیلمبردارها به وجود می‌آورد. تعمیرات تخصصی هارد دیسک دوربین فیلمبرداری سونی نیز یکی از خدمات قابل ارایه در مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری و نمایندگی دوربین سونی به شمار می‌آید.


مشاوره رایگان تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی
خدمات مشاوره رایگان بخش تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی در این نمایندگی یکی از سرویس‌های جدید است که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. قبل از مراجعه برای تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی با شماره تلفن سراسری
62999596 - 021 تماس حاصل نمایید و در رابطه با مشکلات به وجود آمده در دوربین خود، با کارشناسان مرکز تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی مشورت نمایید.