سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

بهترین تعمیرگاه دوربین و لنز کانن در تهران کجاست ؟
بهترین تعمیرگاه دوربین کانن در تهران کجاست و چگونه باید به آن دسترسی داشته باشیم .

تعمیرگاه مرکزی دوربین ( ایده آل دوربین ) به عنوان بزرگترین مرکز خدمات و سرویس و تعمیر دوربین های عکاسی از دیرباز به عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه های دوربین کانن در شهر تهران معرفی شده است و تعداد زیادی از عکاسان حرفه یا غیر حرفه ای برای تعمیر ، سرویس و به روز رسانی دوربین های کانن خود به این مرکز مراجعه می کنند .

با جستجو در اینترنت ، برای تعمیر دوربین کانن خود فقط یک مرکز قابل اطمینان را خواهید یافت که همه گان به برتر بودن آن اذعان دارند . مرکز تعمیر دوربین کانن در تعمیرگاه مرکزی دوربین ، بهترین و بزرگترین مرکز سرویس دوربین و لنز های کانن در ایران می باشد. 

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن در ایران به منظورفراهم سازی بسترهای مستمر در زمینه ارائه خدمات، ارتقاء کیفیت در هر یک از  مراحل تعمیر و پشتیبانی دوربین های کانن و سیستم های حاکم بر نمایندگی تعمیرات دوربین کانن ،  موارد مندرج در سه نشان مذکور را سرلوحه وظایف خود قرار میدهند

و اعتقاد دارد که کارکنان نمایندگی رسمی کانن که به عنوان با ارزشترین و مهمترین سرمایه کمپانی و نمایندگی اصلی کانن در ایران محسوب میشوند وظیفه خود میدانند که با درک کامل انتظارات خریداران دوربین های کانن و لنزهای کانن در جهت رسیدن به اهداف سازمانی در نمایندگی رسمی کانن تلاش نمایند.

نمایندگی تعمیر دوربین کانن Canon در ایران برای تحقق اهداف فوق به استفاده از سیستم های جدید مدیریتی تأکید می نماید. در راستای دستیابی به این خواسته ها ، آخرین ویرایش استانداردهای ایزو  را به عنوان مدل اجرایی خود در خدمات پس از فروش کانن Canon انتخاب نموده است و جهت رسیدن به آن تلاش می نماید.
ما تمام مدل های دوربین کانن در ایران  را تعمیر می کنیم
مشکلات رایج در دوربین های DSLR کانن
     صفحه نمایش LCD شکسته
     فلش به درستی پاپ آپ نمی شود (Err 05) یا روشن نمی شود
     پین‌های کارت‌خوان خم یا شکسته/ (Err 02، Err CF یا No CF)
     دکمه های روی دوربین دیگر کار نمی کنند .
     فوکوس خودکار حرکت نمی کند یا روی سوژه قفل نمی شود
     پورت HDMI یا USB کار نمی کند
     عملکردهای آینه، شاتر، مشکل ارتباط با لنز (Err 99، Err 01)
     تصاویر دارای لکه (حسگر تصویر یا لنز نیاز به تمیز کردن دارد)
     شاتر آزاد نمی شود یا کار نمی کند (تصویر سیاه)
     آینه دوربین افتاده یا شکسته است .
     کارت حافظه در جای خود قفل نمی شود
     سیگنال مشغول است، دوربین رها نمی شود.
     برق متناوب یا بدون برق
     سایر خطاهای دوربین (Err 20, Err 30, Err 40, Err 50, Err 70, Err 80)
 

CANON EOS 5D REPAIR
ما تکنسین های آموزش دیده در کارخانه Canon را در مرکز تعمیرات خود داریم تا دوربین Canon 5D MARK III شما را تعمیر کنند و متداول ترین قطعات جایگزین برای تعمیر این نوع از دوربین کانن را در انبار داریم. ما در این مدل دوربین تخصص داریم و تکنسین های ما در این مدل خاص متخصص هستند. خدمات کارآمد و سریع ما از آموزش مجاز کارخانه حاصل می شود.

تعمیر دوربین کانن چقدر طول می کشد؟
3-5 روز کاری
در بیشتر موارد تعمیرات ظرف 3-5 روز کاری تکمیل می شود*. ارتباط مستقیم با مرکز تعمیرات، نه از طریق مغازه ها/فروشندگانی که برای تعمیر علامت گذاری می کنند. تجهیزات شما توسط تکنسین های آموزش دیده کارخانه کانن، با استفاده از فناوری پیشرفته، سرویس می شوند تا از کیفیت تصویر بهینه تداوم داشته باشند.

آیادوربین های Dslr سخت کانن نیاز به سرویس دارد؟
بله، دوربین های DSLR ساخت کمپانی کانن حداقل سالی یک بار نیاز به سرویس توسط یک تکنسین حرفه ای دارند تا عملکرد کلی دوربین حفظ شود. در حین انجام سرویس، در صورت لزوم سیستم عامل به روز می شود و سنسور تصویر و آینه بررسی و تمیز می شود.

آیا می توانید داخل یک DSLR کانن را تمیز کنید؟
برای تمیز کردن درون بدنه دوربین کانن خود از یک دمنده بدون برس استفاده کنید. اگر همچنان ذرات گرد و غبار و کثیفی را روی لنز خود می بینید، از پاک کننده لنز و دستمال مرطوب بدون ساینده و بدون پرز استفاده کنید تا لنز خود را با دقت و به آرامی تمیز کنید. پاک کننده لنز را مستقیماً روی لنز خود اسپری نکنید یا نریزید، بلکه آن را روی پارچه خود قرار دهید.