سازمان خدماتی
​​​​​​​ایده آل دوربین / تعمیرگاه مرکزی دوربین 

واضح است که روی دوربین‌های سونی  باید لنز وجود داشته باشد تا امکان ثبت تصاویر باشد. لنز دوربین یکی از حساس‌ترین قطعات دوربین محسوب می‌شود؛ به همین دلیل نیاز است برای تعمیر لنز دوربین سونی، به نمایندگی تعمیر دوربین سونی مراجعه کنید تا این کار توسط متخصصین و تکنسین‌های با تجربه انجام شود. 
برای تعمیر لنز دوربین سونی و جهت اطلاع از قیمت به ایده آل دوربین مراجعه کنید یا با شماره 62999596 تماس بگیرید و یا در تلگرام 09367386026 با ما در ارتباط باشید.
اگر تعمیر لنز سونی توسط تکنسین‌هایی که مهارت لازم و کافی را ندارند انجام شود، ممکن است آسیب زیادی به این قطعه وارد شود. در برخی موارد ممکن است این آسیب‌ها منجر به عدم عملکرد کلی لنز شود یا حتی بعد از تعمیر فوکوس لنز کلا بهم بریزد وعکس های ثبت شده شارپ نباشد.در صورتی که در نمایندگی دوربین سونی بعد از تعمیر لنز،فوکوس لنز  به صورت نرم افزاری از طریق دستگاه تنظیم میشود و کاملا استاندارد و تست شده تحویل میشود .


سرویس و تعمیر لنز سونی

اگر به دنبال تعمیر لنز سونی هستید، به ایده آل دوربین مراجعه کنید. چه لنز E-mount Sony خود را شخصا برای ما بیاورید چه آن را از طریق پست ارسال کنید، متخصصان ما مشکل را تشخیص داده و لنز دوربین شما را سرویس می‌کنند. ما به عنوان نمایندگی تعمیر لنز سونی در ایران، مفتخریم که خدمات عالی را برای تعمیر لنز دوربین سونی ارائه کنیم. اگر از دوربین‌های بدون آینه فول‌فریم سونی، از جمله مدل‌هایی مانند a7S III، دوربین سونی a7c و a9 II استفاده می‌کنید، ما می‌توانیم لنزهای E-mount شما را تعمیر کنیم وعیب‌هایی را که در لنزهای Sony ایجاد شده‌اند را به سرعت تشخیص دهیم تا آن‌ها را برطرف کنیم.
گاهی ممکن است دراثر ضربه لنز شما آسیب ببیند وکلا فوکوس عمل نکند و یا اینکه موتور فوکوس آسیب ببیند، ایراد هر چه باشد، تکنسین‌های ما با استفاده از بروزترین تجهیزات لنز دوربین شما را سرویس می‌کنند.


تمیز کردن و سرویس لنز سونی

ما علاوه بر تعمیر لنز سونی، در صورت بروز مشکل، سرویس و تمیز کردن سنسور دوربین را نیز ارائه می‌دهیم. سرویس و تمیز کردن منظم لنزهای سونی بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد مشکل و تعمیر لنز سونی است.
لنزها ودوربین‌های  بدون آینه سونی که مستقیما روی حسگر تصویر فوکوس می‌کنند، نیاز به تنظیم دقیق فوکوس را از بین می‌برند. با این حال، عناصر موجود در لنزهای سونی ممکن است به تدریج با استفاده یا پس از ضربه از هم تراز خود خارج شوند. تراز مجدد اپتیک یک عملیات تخصصی است که توسط تکنسین‌های ما با فناوری پخش لنز اختصاصی ارائه شده و انجام می‌شود.
برای حرفه‌ای‌ها یا کسانی که به بهترین عملکرد نیاز دارند، لنزهای G-Master پرچم‌دار سونی همچنان بی‌رقیب هستند، اما لنزهای شخص ثالث زیادی نیز برای دوربین‌های سونی وجود دارد که قیمت شگفت‌انگیزی را برای شما به ارمغان می‌آورند.
لنزهای سیگما برای پایه الکترونیکی سونی (APS-C و فول فریم) مانند لنزهای E-mount Tamron و Samyang نیز محبوب هستند.
جهت خرید دوربین سونی و یا تعمیر آن به ایده آل دوربین مراجعه کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس بگیرید

تعمیر لنز دوربین سونی

تصویر تعمیر لنز سونی